You are here:  / Odzież / Olejek rycynowy / WALKA Z ROZSTĘPAMI

WALKA Z ROZSTĘPAMI

WALKA Z ROZSTĘPAMI
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

moda (18)Jak powszechnie wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć i tak też ma się sprawa z rozstępami. Powstają one w wyniku osłabienia włókien kolagenu i elastyny w wyniku zbyt szybkiego przybywania na wadze. Skóra staje się napięta, osłabia się tkanka łączna i powstają rozstępy. Można (zanim się zajdzie w ciążę) zacząć przygotowywać swoją skórę do nowego zadania i zacząć ją w pewien sposób ?hartować? na rozciągnięcia. Dla skóry dużo lepszy jest letni prysznic nic gorąca kąpiel (a jeszcze lepszy naprzemienny ciepło-zimny). Podczas prysznicu powinno się masować całe ciało przy pomocy szczotki lub szorstkiej gąbki od dolnych części ciała ku górze. Po kąpieli należy posmarować ciało uelastycznionymi balsamami (powinny zawierać kolagen kwas hialuronowy, wyciąg z alg, krzem). Można także wcierać w najbardziej narażone na szpecące blizny miejsca (piersi, brzuch, uda) krem przeciwko cellulitowi, który pobudza krążenie a tym samym wzmacnia skórę. Są także specjalne kremy i balsamy na rozstępy. W trakcie ciąży należy dbać, aby nie przytyć więcej niż 14 kilogramów.
A gdy się już pokażą są bardzo trudne (a właściwie niemożliwe) do całkowitego wyleczenia; można tylko sprawić, że staną się mniej widoczne.

Zobacz także:

Slowa kluczowe: rodogosz ogrody, przeszczep łąkotki warszawa, docieplenie granulatem Radom, vetrex okna bielsko biała, balayage fryzjer kraków, markizy Kęty, usuwanie graffiti toruń, złomowanie auta tarnobrzeg, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, kawitacja kielce, kostka fakturowana producent