You are here:  / Odzież patriotyczna / Olejek rycynowy / Zdrowie / Układanie fryzury w nocy

Układanie fryzury w nocy

Układanie fryzury w nocy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

moda (16)Na pewno każda kobieta miała w swoim życiu dzień, w którym wstała rano, a jej fryzura przypominała szopę i do niczego się nie nadawała. Znacie to, prawda? Na szczęście istnieje na to kilka sposobów. Co najważniejsze, fryzura układa się sama w nocy!
Pierwszą zasadą jest zmiana powłoczki poduszki. Włosy stają się szorstkie i wyglądają jak szopa jeżeli śpimy na powłoczce z bawełny. Najlepsza dla włosów będzie powłoka jedwabna. Wybranie jej posłuży nie tylko włosom, ale też cerze.
Fanki plażowych fryzur z mnóstwem fal też znajdą coś dla siebie. Nie trzeba mieć wokół siebie kilku fryzjerów, aby uzyskać tak efekt. Panie z cienkimi włosami dzielą włosy na dwie części i z każdej zaplatają luźny warkocz. Rano wystarczy rozpleść warkocze, przeczesać włosy palcami i nasza fryzura w stylu ratowniczek plażowych jest gotowa. Posiadaczki grubych i gęstych włosów mogą ograniczyć się do jednego warkocza. Muszą jednak pamiętać, aby wygładzić włosy na czubku głowy.
Każda posiadaczka loków wie jak ważne jest ich nawilżenie. Dlatego dla pań z tym typem włosów idealną będzie taka, która mówi, że przed snem na włosy nakładamy olejek lub balsam o właściwościach nawilżających. Nie należy nakładać go jednak na całą długość włosów. Należy zrobić to od połowy kosmyków az do ich końców.

Zobacz także:

Slowa kluczowe: CPE Gliwice, kubota l3200 cena, internorm okno kf410, przesłony wodoszczelne, standy eliptyczne cena druku, markizy Kęty, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, geodeta głogów cennik, balayage kraków, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050