You are here:  / Efekt kameleona / Odzież / Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Kosmetyki naturalne (3)Mając do wyboru zakup kosmetyku naturalnego a tego standardowego, prawdopodobnie zdecydujesz się na ten drugi. Skusi cię na niego jego niższa cena, za którą stoi jednak również niższa jakość wyrobu. Naturalne preparaty każdorazowo będą lepsze od tych, jakie goszczą wciąż na twoich półkach w łazience. Przekonaj się do nich, a w końcu zaczniesz dobrze o siebie dbać.

Aby odkryć cudowne właściwości tych artykułów, możesz porównać sobie skład kosmetyku naturalnego ze składem kosmetyku zwykłego. Dostrzeżesz wtedy, że Kosmetyki naturalne mają o wiele krótszą listę składników. Dodaje się do nich jedynie te substancje, które mogą jakoś pozytywnie zadziałać na skórę. W kosmetykach „sztucznych” odnajdziesz natomiast mnóstwo całkowicie zbędnych substancji – głównie konserwantów, barwników czy aromatów. To one odpowiedzialne są za wywoływanie reakcji alergicznych.

Pielęgnując swoją skórę każdego dnia, marzysz o tym, by prezentowała się ona przepięknie. Nie możesz zatem stosować na niej sztucznych kosmetyków.

Zobacz także:

Slowa kluczowe: Tanie multiplikatory, Stojaki na ulotki - Brooklyn, endoskop laryngologiczny sinutronic, docieplenie granulatem Radom, balayage fryzjer kraków, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Usuwanie owłosienia żary, etykiety inspekcyjne z datą, pantomograf Gliwice, turnabol, Fotoodmładzanie żary