You are here:  / Dodatki krawieckie / Moda / DOMOWE PEELINGI

DOMOWE PEELINGI

DOMOWE PEELINGI
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

moda (16)Aby pozbyć się szorstkiej skóry niekoniecznie trzeba od razu udawać się do gabinetu kosmetycznego. Całkiem dobrze można samemu zrobić złuszczające preparaty z ogólnie dostępnych w kuchni i łazience produktów. I tak do peelingu przeznaczonego do całego ciała można użyć na przykład brązowego cukru zmieszanego z jogurtem naturalnym i taką papką masować skórę całego ciała spłukując po pięciu minutach pod prysznicem; podobnie można wykorzystać fusy grubo zmielonej kawy wymieszanymi z kilkoma kroplami oliwy, czy zaparzone gorącą wodą dwie łyżki płatków owsianych zmieszanych z odrobiną miodu. Można też zrobić peeling o specjalnym przeznaczeniu na przykład do szorstkich kolan i łokci: wystarczy do zmielonych migdałów dodać starte na drobnej tarce awokado i dokładnie wymieszać, a następnie wcierać w stwardniałe i pociemniałe kolana i łokcie około pięć minut.
Pół szklanki soli morskiej wymieszanej z 2-3 łyżkami słodkiej śmietany i łyżeczką soku z cytryny doskonale zapobiega ( i zwalcza już istniejący) cellulit.

Zobacz także:

Slowa kluczowe: złomowanie auta tarnobrzeg, Tynk mozaikowy Lakma, Wiedzopedia, CPE Gliwice, fluorokrzemian glinu, turnabol, Tynk silikonowy Lakma, zeltiq Warszawa, balayage kraków, endoskop laryngologiczny sinutronic, rozstępy biceps