You are here:  / Dodatki krawieckie / Odzież / Domowe maseczki na twarz

Domowe maseczki na twarz

Domowe maseczki na twarz
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

moda (18)Jeśli chcemy mieć piękną i gładką cerę,nie koniecznie musimy zaopatrywać się w kosztowne specyfiki nawilżające,oczyszczające,regenerujące skórę. Same możemy przygotować sobie w zaciszu domowym odpowiednią maseczkę na bazie składników,które na pewno znajdziemy w swojej kuchni. Pamiętajmy o jednej bardzo ważnej rzeczy,jeśli chcemy, aby maseczka zadziałała dogłębnie,powinnyśmy przed jej nałożeniem dokładnie oczyścić skórę, w tym celu najlepiej zastosować peeling.
Dla cery suchej odpowiednia będzie maseczka np. z żółtka kurzego ,która odżywi i nawilży skórę. W celu oczyszczenia i ściągnięcia skóry możemy wykonać maseczkę z ubitego białka kurzego. Do skóry tłustej polecana jest popularna maseczka z ogórka świeżego,która nawilża i wybiela cerę. Jeżeli mamy problem z ?workami? pod czami,możemy zafundować sobie okłady z rumianku lub też z czarnej herbaty. W sytuacji kiedy chcemy odmłodzić swoją skórę,możemy wykonać maseczkę z miodu i mleka. Wszystkie maseczki powinny zostawać na twarzy od 15 do 30 minut. Plusem stosowania tego typu maseczek jest natychmiastowy efekt,kondycja skóry błyskawicznie się poprawia,dlatego jest to dobre rozwiązanie w wypadku,kiedy mamy niewiele czasu na przygotowanie,a chcemy wyglądać olśniewająco.

Zobacz także:

Slowa kluczowe: fluorokrzemian glinu, osb stopfire, endoskop laryngologiczny sinutronic, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, vetrex-v90-alphaline, Vademecum elektryka SEP, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, kawitacja kielce, Tynk silikonowy Lakma, kreda sisa, Drepo zadaszenia tarasów